Warsztaty

Warsztaty Facefitness

Czas na wygładzanie zmarszczek w naturalny sposób – poznaj skuteczną, bezinwazyjną, bezpieczną i bezkonkurencyjną metodę podczas warsztatów.

Facefitness to ćwiczenia twarzy, których efektem jest poprawienie elastyczności twarzy, poprawienie kształtu twarzy, wygładzenie zmarszczek oraz zapobieganie powstawania nowych. Podczas 40 minutowych sesji warsztatowych zrelaksujecie się i poćwiczycie w przyjemnej atmosferze. Zdobędziecie też wiedzę o naturalnych sposobach na piękną cerę gratis. Zajęcia Facefitness to świetna zabawa. Jednym z podstawowych ćwiczeń, uruchamiającym prawie wszystkie mięśnie twarzy jest uśmiech :)

Cennik

  • 35-45 zł/os. – warsztat grupowy (max 20 os.)
  • 150 zł – stworzenie Indywidualnego Programu Facefitness na podstawie zajęć indywidualnych
  • 79 zł – stworzenie Indywidualnego Programu Facefitness on-line (na podstawie fotografii i wywiadu e-mail)

Program Facefitness – to specjalnie przygotowany i dostosowany do potrzeb skóry zestaw 12 ćwiczeń Facefitness. Klientki, które wykonywały ćwiczenia wedle programu po 2,3 tygodniach widzą efekty takie jak podniesienie i ujędrnienie policzków, wygładzenie w okolicy ust oraz bruzd nosowo-wargowych, poprawę jędrności skóry wokół oczy i zniknięcie drugiego podbródka:)
Ćwiczenia są łatwe i przyjemne oraz opisane w sposób przystępny, pokazane wszystkie na zdjęciach. Po wypełnieniu formularza, kontaktuję się mailowo w celu omówienia szczegółów.

Osoby zainteresowane warsztatami Facefitness, Indywidualnym Programem Facefitness
proszę o kontakt.

Serdecznie zapraszam na zajęcia! Sama sprawdź jak gimnastyka i joga twarzy przyczynia się do poprawy elastyczności skóry i wygładzania zmarszczek.


Sekret młodości – Facefitness
Jak w naturalny sposób pozbyć sie zmarszczek i nadać skórze twarzy jędrność i witalność.
Więcej o książce »Chcesz mieć gładką i piękną skórę?