Szkolenia

Szkolenia facefitness

Zdobądź Certyfikat Trenera Facefitness nadanego przez Międzynarodowy Instytut Facefitness Od 5 lat na rynku polskim i europejskim!!

Nr 1 w Polsce - Jedyna taka organizacja w Polsce, która zrzesza Trenerów Facefitness i certyfikuje trenerów oraz kluby i salony, w których można bezpiecznie ćwiczyć. Zobacz liste trenerów


Najbliższe szkolenie:
30.09.2018 Warszawa

Szkolenie prowadzi Patrycja Kondracka autorka książki "Sekret Młodości Facefitness", oraz licznych artykułów w prasie i magazynach kobiecych , wielokrotnie gościła w programach telewizyjnych TVP i TVN.


Szkolenia skierowane są do:

 - instruktorów fitness

 - trenerów personalnych

 - kosmetyczek i kosmetologów oraz do osób, które po prostu interesują się tą metodą i chcą z niej korzystać na własne potrzeby.

Szkolenia odbywają się w grupach max 5-osobowych. Podczas szkolenia poznajemy przede wszystkim praktyczne aspekty metody Facefitness oraz możliwości współpracy. Uczestnicy otrzymują materiały szkoleniowe, w tym książkę "Sekret Młodości Facefitness" Szczegóły dotyczące programu szkolenia oraz cennik pod nr tel. 500 447 009 lub mailowo: facefitness@ekomentor.pl

Po zdanym egzaminie wręczany jest Certyfikat Trenera Facefitness, wydany przez Międzynarodowy Instytut Facefitness, uprawniający do profesjonalnego prowadzenia zajęć grupowych i indywidualnych z Facefitnessu.

Certyfikowany Trener ma możliwość otrzymania prywatnej wizytówki z logo Facefitness w wersji elektronicznej, do wykorzystania w celach marketingowych i promowania swojej działalności.

Szkolenie jest jednodniowe i trwa 7 h.

Dla osób, które chcą się rozwijać i podnosić swoje kwalifikacje z zakresu ćwiczeń twarzy organizowane będą rożnego rodzaju zjazdy oraz spotkania.


Oferta dla klubów i gabinetów kosmetycznych

    Przygotuj profesjonalnie swoich instruktorów i pracowników z branży wellness i skorzystaj ze szkolenia Certyfikowanego Trenera Facefitness dla instruktorów klubów fitness oraz gabinetów kosmetycznych i SPA

Facefintess to naturalny i skuteczny sposób wygładzania zmarszczek. Opiera się na prostych i przyjemnych ćwiczeniach twarzy i szyi. Efektem systematycznej gimnastyki jest wzmocnienie tkanek mięśniowych, poprawa elastyczności i napięcia skóry, a dzięki temu wygładzenie zmarszczek i poprawienie kształtu twarzy.

 - Metoda dostępna dla wszystkich, bez względu na wiek czy płeć!

 - Naturalna, skuteczna i bezpieczna!

 - Wzbudzająca coraz większe zainteresowanie wśród kobiet i mężczyzn w każdym wieku!

 - Wprowadź nowość w oferowanych treningach oraz uatrakcyjnij swoją ofertę urozmaicając je o elementy Facefitness

 - Wystarczy 10-15 minut ćwiczeń twarzy w trakcie zajęć. To idealna forma wstępu do gimnastyki całego ciała w czasie zajęć aerobowych, jogi, pilatesu, zumby itp.

 - Zaoferuj swoim klientom innowacyjną formę zajęć!

 - Facefitness jest idealny dla osób młodych, dojrzałych a także seniorów.


Szczegóły dotyczące programu certyfikacji trenerów i cennik.

pod nr tel. 500 447 009 lub drogą elektroniczną przez maila: facefitness@ekomentor.pl


Sekret młodości – Facefitness
Jak w naturalny sposób pozbyć sie zmarszczek i nadać skórze twarzy jędrność i witalność.
Więcej o książce »Chcesz mieć gładką i piękną skórę?