Regulamin

Regulamin

Firma Ekomentor Patrycja Kondracka (Sklep Internetowy) prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem Internetu. Swoją ofertę zamieszcza na stronie facefintess.pl oraz ekomentor.pl

Dane firmy

Ekomnetor Patrycja Kondracka
ul. Kamienna 115/3
50-545 Wrocław
REGON: 932230796
NIP: 8132881792

Oferta sklepu i ceny produktów

1. W ofercie Sklepu Internetowego znajdują się książki i karnety.

2. Oferowane produkty zyskują miano „Bestsellera” pod warunkiem osiągnięcia sprzedaży minimum 2 tysięcy sztuk w ciągu pierwszych 12 miesięcy od daty wprowadzenia na rynek.

3. Ceny wszystkich produktów podawane są w złotych polskich brutto.

4. Ceną wiążącą jest cena podana na stronie facefintess.pl i ekomentor.pl przy produkcie w chwili składania zamówienia.

5. Sklep Internetowy zastrzega sobie prawo do zmiany cen produktów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych produktów do oferty, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach facefintess.pl i ekomentor.pl bądź wprowadzania w nich zmian.

6. Koszty dostawy zostaną uwzględnione w cenach produktów proporcjonalnie do ich wartości. Dostawa zamówienia odbywa się w wybrany przez Klienta sposób.

Zamówienia

Klient składa zamówienie na stronach facefintess.pl lub ekomentor.pl, korzystając z przeznaczonych do tego formularzy. Natychmiast po złożeniu zamówienia Klient dostaje e-mailem wiadomość, że zamówienie zostało przyjęte do realizacji.

Realizacja zamówienia

1. Każde zamówienia płatne przy odbiorze oraz zamówienie opłacone poprzez system PAYU jest realizowane natychmiast po jego otrzymaniu przez Sklep Internetowy.

2. W przypadku zamówień płatnych przelewem bankowym - realizacja zamówienia rozpoczyna się po wpłynięciu pieniędzy na konto bankowe Sklepu Internetowego.

3. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że produkt jest dostępny w magazynie. W przypadku niedostępności produktów objętych zamówieniem Klient jest informowany o stanie zamówienia.

4. Do sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona liczba produktów. Realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień na te produkty, aż do wyczerpania się zapasów.

5. Do każdego zamówienia wystawiany jest dowód sprzedaży. Dowód sprzedaży wystawiany jest w chwili, gdy wszystkie produkty wybrane do zamówienia są skompletowane i gotowe do wysyłki.

6. Klient może wprowadzać zmiany w zamówieniu do momentu wystawienia dowodu sprzedaży.

7. Klient może wycofać złożone zamówienie w całości do momentu jego wysłania.

8. Wprowadzanie powyższych zmian możliwe jest poprzez kontakt e-mailem pod adresem facefitness@ekomentor.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu 500 447 009.

9. Składając zamówienie w na stronach facefitness.pl oraz ekomentor.pl Klient wyraża zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych w bazie Sklepu Internetowego oraz na ich przetwarzanie w celu realizacji umowy. Podanie danych osobowych przez Klienta oraz zgoda na ich przetwarzanie są niezbędne do zrealizowania zamówienia. Klient ponosi odpowiedzialność za podanie nieprawdziwych danych osobowych.

10. Dane osobowe są chronione zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. "O ochronie danych osobowych" (Dz.U. Nr 133 poz. 883) w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osób trzecich.

Czas realizacji zamówienia

1. Przy każdym produkcie podany jest czas realizacji zamówienia. Jest to czas, który upływa od przyjęcia zamówienia do chwili jego wysyłki, przy czym uwzględniane są tu tylko dni robocze. Zamówienie na produkty o różnym czasie realizacji wysyłane jest po skompletowaniu całego zamówienia.

2. Termin otrzymania przesyłki = czas realizacji + przewidywany czas dostawy.

3. Sklep Internetowy nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie towaru lub opóźnienie w dostawie spowodowane błędnym lub niedokładnym adresem podanym przez Klienta

Sposoby i czas dostawy

1. W Polsce Poczta Polska - przesyłka ekonomiczna - przewidywany czas dostawy 3-5 dni roboczych, Kurier - przewidywany czas dostawy 1 dzień roboczy.

2. W krajach Unii Europejskiej Poczta Polska przesyłka ekonomiczna - przewidywany czas dostawy 10 dni roboczych, Kurier - przewidywany czas dostawy 2-5 dni roboczych.

3.Poza Unię Europejską Poczta Polska przesyłka priorytetowa - przewidywany czas dostawy 7-14 dni roboczych.

Formy płatności

Sklep Internetowy oferujt następujące formy płatności za zamówione produkty z dostawą na terytorium Polski:

1. płatność przy odbiorze: należność pobiera listonosz lub kurier

2. przelewem bankowym lub elektronicznym na konto Sklepu Internetowego

3. wykorzystując bon zakupowy lub promocyjny

4. zamówienie z dostawą poza terytorium Polski może być opłacane przelewem

Reklamacje

1. Wszystkie produkty dostępne na facefintess.pl i ekomnetor.pl pochodzą z legalnego źródła i są oryginalne.

2. Klientowi przysługuje prawo do złożenia reklamacji w przypadku stwierdzenia w dostarczonym produkcie: wad fabrycznych, uszkodzeń mechanicznych powstałych w trakcie transportu, niezgodności produktu z tym zawartym w zamówieniu.

3. W takim przypadku Klient powinien odesłać zamówienie przesyłką pocztową pod adresem Sklepu Internetowego:
Ekomnetor Patrycja Kondracka
ul. Kamienna 115/3
50-545 Wrocław
REGON: 932230796
NIP: 8132881792

4. Do odsyłanego zamówienia należy dołączyć dowód sprzedaży oraz opis przyczyny reklamacji. Sklep Internetowy nie przyjmuje przesyłek odsyłanych za pobraniem.

5. Reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez Sklep Internetowy przesyłki z reklamowanym towarem. W przypadku uznania reklamacji, produkt uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasów), Sklep Internetowy zwróci Klientowi równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inny, dostępny w Sklepie Internetowym. Koszty związane z odesłaniem produktu reklamowanego, Sklep Internetowy zwraca natychmiast po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji.

6. Nie stanowią podstawy reklamacji różnice w wyglądzie produktów dostarczonych z zamówionymi, oglądanymi na stronach facefitness.pl oraz ekomentor.pl, które to różnice mogą wynikać z innych ustawień (parametrów) monitora Klienta.

Zwroty

1. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" Klient może zrezygnować z zakupionego produktu , bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki.

2. Zwracany produkt należy odsyłać wraz z dowodem sprzedaży.

3. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 7 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez Klienta lub przekazem pocztowym pod adresem wskazanym w zamówieniu. Sklep Internetowy nie przyjmuje przesyłek odsyłanych za pobraniem.

4. Klient ponosi koszt odesłania produktów

Postanowienia końcowe

1. Umowa sprzedaży zawierana jest między Klientem a Ekomentor Patrycja Kondracka

2. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie mają zastosowanie przepisy

Kodeksu cywilnego oraz przepisy Ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz zmianie Kodeksu cywilnego i przepisy Ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny.

3. Niniejszy Regulamin obowiązuje od dnia 18 listopada 2011 roku

4. Sklep Internetowy zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu. Wszelkie zmiany Regulaminu obowiązują od daty opublikowania ich na stronie facefintess.pl oraz ekomentor.pl. Zamówienia złożone przed datą wprowadzenia zmian do niniejszego Regulamiu są realizowane na podstawie zapisów obowiązujących w dniu złożenia zamówienia.

 


Sekret młodości – Facefitness
Jak w naturalny sposób pozbyć sie zmarszczek i nadać skórze twarzy jędrność i witalność.
Więcej o książce »Chcesz mieć gładką i piękną skórę?