O mnie

O mnie

Patrycja Kondracka

patrycja-kondracka

Jestem autorką książki „Sekret Młodości – Facefitness”. Od kilkunastu lat stosuję tę metodę, i widzę dziś dużą potrzebę rozpowszechniania tych niezwykle skutecznych ćwiczeń. Studiowałam na wrocławskiej AWF, tam też zdobyłam wiedzę dotyczącą anatomii człowieka. Skoncentrowałam się wówczas mocno na twarzy, bowiem mięśnie nie kończą się na szyi.

Jestem również właścicielką firmy EKOMENTOR oraz akredytowanym coachem ACC ICF, pracuję według standardów ICF Global. Prowadzę sesje wellness-coachingu, szkolenia z zakresu ekologicznego stylu życia, konsultacje z zakresu pielęgnacji skóry twarzy w tym również dietetykę w kosmetologii oraz diet coaching.

Moją misją i zarazem celem jest pomoc kobietom w znalezieniu swojego potencjału oraz zachęcenie do wprowadzenia i wdrażania zdrowych, proekologicznych zmian w ich życiu.

Naturalnie zdaję sobie sprawę, że nie jest łatwo zmieniać nawyki i przyzwyczajenia, ale wprowadzając systematycznie naturalne i zdrowe produkty do swojego życia, zauważyłam wymierne efekty i korzyści. Moja działalność wynika z pragnienia dzielenia się z Wami zdobytą wiedzą i doświadczeniem.


Sekret młodości – Facefitness
Jak w naturalny sposób pozbyć sie zmarszczek i nadać skórze twarzy jędrność i witalność.
Więcej o książce »Chcesz mieć gładką i piękną skórę?