Facebook

Książka


Odkryj sekret młodości

Nakładem Wydawnictwa Ekomentor ukazał się poradnik „Sekret młodości – Facefintess”. Książka jest podsumowaniem moich wieloletnich doświadczeń w gimnastyce twarzy.

Poradnik zawiera około 50 ćwiczeń, w tym między innymi nowatorski program Facefitness12 - zestaw dwunastu najbardziej efektywnych ćwiczeń, gwarantujących wygładzenie zmarszczek w 30 dni! W książce znajdziemy również odpowiedź na pytanie w jaki sposób możemy zadbać o skórę twarzy uprawiając seks.

Facefitness to naturalna, bezinwazyjna, bezpieczna, a przy tym skuteczna metoda wygładzania zmarszczek, dostępna dla wszystkich, bez względu na wiek czy płeć.

Nie zwlekaj – już dziś poznaj sekret młodości.
Zamów książkę i wygładź zmarszczki w naturalny sposób w 30 dni.Zamów teraz

Książka jest dostępna.


x 37

Koszty wysyłki

5.50 zł – List polecony priorytetowy płatność przelewem
13.00 zł – List polecony płatność przy odbiorze

Wartość zamówienia = 42.50Płatności za książkę proszę dokonywać na nr konta bankowego:
38 2490 0005 0000 4500 5800 0650
Ekomentor Patrycja Kondracka
ul. Kamienna 115/3
50-545 Wrocław


Opinie


Referencje i opinie

„Jestem posiadaczką Pani książki Sekret Młodości Facefitness od września 2012 roku. Ćwiczę regularnie - prawie codziennie. Widzę niesamowitą zmianę na mojej twarzy - zmarszczki są płytsze, ładna regulacja policzków, piękny podbródek i szyja.. Te ćwiczenia robię głownie dlatego że tj moje 30 minut relaksu, po którym wyglądam ładniej, młodziej i jestem zrelaksowana”
Bardzo chciałam podziękować Pani za ten program i za tę książkę.”
~Ewa K, 39 lata
„Ćwiczę każdego dnia i sprawia mi to przyjemność.
Dzięki Facefitness będę długo wyglądać młodo.”
~Anna, 23 lata
„Byłam sceptycznie nastawiona, ale to naprawdę działa!
Po trzech tygodniach zniknął podwójny podbródek!”
~Iwona, 41 lat
“Serdecznie polecam facefitness:) ćwiczę od 5 miesięcy! efekty genialne! Dziękuję Patrycja!”
~Joanna
„Ćwiczę z przyjemnością, szkoda że dopiero teraz
dowiedziałam się o tej metodzie”
~Elżbieta, 57 lat
„Rewelacja! Nie spodziewałam się aż takich efektów!
Zniknęły worki pod oczami, czuję się młodziej!”
~Paulina, 32 lata
“Codziennie wykonuję rzetelnie wszystkie ćwiczenia, ani jednego dnia nie opuściłam. z zauważalnych zmian niewątpliwe poprawił mi się owal twarzy i to bardzo zauważalnie, nie mam już opuszczonych policzków, drugi podbródek - tez jest znaczna różnica mimo tego, że dużo ważę i szyja - poprawiła się jędrność i napięcie skóry to samo zresztą dotyczy policzków, mam wrażenie, że również podniosły mi się nieco powieki i szerzej patrzę na świat”
~Kaja
„Fantastyczna książka! Tego brakowało na naszym rynku wydawczniczym ”
~Agnieszka
„Muszę powiedzieć że Pani ksiażka sprawiła mi wiele przyjemności jako młodej mężatce, łączenie przyjemnego z pożytecznym :) spodobało się bardzo mojemu mężowi a mnie zdecydowanie poprawiło samopoczucie ponieważ pracuję nad wyglądem swojej twarzy oraz daję wiele przyjemności mojemu mężowi :)To była wspaniała podpowiedz:) jak ćwiczyć jednocześnie wszystkie mięśnie twarzy :)”
~Dominika
„Witam. Książka juz przeczytana i wypróbowana. Bardzo dziekuje. Świetna jest. Ćwiczenia bardzo dobrze wytłumaczone. W innej książce o tej tematyce miałam problem sie połapać a tu jest wszystko bardzo ładnie zobrazowane i wyjaśnione. ”
~Karina
„W lutym tego roku zakupiłam Pani książkę "Sekret młodości - Facefitness" (jest świetna). Od 2.02.br. wykonuję codziennie ćwiczenia przedstawione w części pierwszej ww. książki - "facefitness - 12" oraz w części drugiej - "ćwiczenia zapobiegające zmarszczkom". Generalnie zauważyłam zmiany w swojej twarzy (poprawił się owal twarzy, czy też zmniejszyły się worki pod oczami – dzięki ”
~Jolanta
„Witam! Jestem mega zadowolona ćwiczę już dwa miesiące i przyznam że są efekty choć nie bardzo w to wierzyłam najgorsze jeszcze są okolice oczu ale i tak widzę różnice. ”
~Agnieszka
„Cieszę się,że Pani opracowała taki program ćwiczeń,dziękuję za Pani wiedzę,pasję i dobroć. Ćwiczę prawie każdego dnia i spostrzegam ładniejszy uśmiech i zaokrągliły mi się policzki co przy pociągłej twarzy jest sporą zaletą:)Jestem zadowolona i z całą pewnością pokaże się na jednych z Pani warsztatów, ale do końca tego miesiąca mam pełno terminów i nie dam rady :)Bardzo jestem wdzięczna za Pani wiedzę i z ogromną życzliwością dziękuję za wkład w moje oblicze ,które wygląda coraz to lepiej:) Wymowne są dla mnie zabójcze spojrzenia pań,które czasem i nie szczędzą komentarza.Wychodzę z założenia ,że jakbym źle wyglądała nie byłabym godna kąśliwego komentarza, a tak biorę to za dobry omen:) no i komplementy lecą od Panów ,co jest moim zdaniem istotne i dobrze świadczy o moim zaangażowaniu w ćwiczenia:).Jest Pani jedyna i dziękuję z całego serca za wszystko.Pozdrawiam serdecznie ”
~Lena

Dowiedz się co mówią o nas media.

Książka

book_small

Sekret młodości – Facefitness

Jak w naturalny sposób pozbyć sie zmarszczek i nadać skórze twarzy jędrność i witalność.
Więcej o książce »

Uwaga

Chcesz mieć gładką i piękną skórę?

Kup teraz! 

Góra strony