Certyfikowani Trenerzy

Certyfikowani Trenerzy Facefitness

Skorzystaj ze szkolenia CTF dla instruktorów!

  • Wprowadź nowość w oferowanych treningach urozmaicając je o elementy facefitness
  • Wystarczy 10-15 minut ćwiczeń twarzy w trakcie zajęć. To idealna forma wstępu do gimnastyki całego ciała w czasie zajęć aerobowych, jogi, pilatesu, zumby itp.
  • Zaoferuj swoim klientom innowacyjną formę zajęć!
  • Facefitness jest idealny dla osób młodych, dojrzałych a także seniorów

Szczegóły dotyczące programu certyfikacji trenerów dostępne >>TUTAJ<<


 

Wpisz miasto lub nazwisko

Imię i NazwiskoMiastoNr CertyfikatuTelefonMailStrona www
Weronika Waligóra Anglia Certyfikat nr 111/2015/T w_waligora@wp.pl
Justyna Łukanowska Biała Podlaska Certyfikat nr 100/2015/T 502399661 justyna.lukanowska@gmail.com
Ewa Janowicz Białystok Certyfikat nr 112/2015/T ewa.katarzyna.janowicz@gmail.com
Elżbieta Michalczuk Białystok Certyfikat nr 93/2014/T 604088840 elmir72@tlen.pl
Katarzyna Żur Bielsko-Biała Certyfikat nr 84/2014/T katarzyna.zur84@wp.pl
Katarzyna Kujawińska Bolesławiec Certyfikat nr 42/2013/T kasik1236@gmail.com www.fitfamily79.blogspot.com/
Magdalena Paszek Brzeg Dolny Certyfikat nr 56/2014/T magdazyg@wp.pl
Veronika Nitsu Bytom Certyfikat nr 109/2015/T slask.facefitness@gmail.com
Anita Nitsu Bytom Certyfikat nr 110/2015/T slask.facefitness@gmail.com
Agata Polak Częstochowa Certyfikat nr 123/2015/T artina5@wp.pl
Hanna Aleksandra Miranowicz Darłowo Certyfikat nr 116/2015/T 793262779 comfort_touch@hotmail.com
Eliza Karpacz Ełk Certyfikat nr 63/2014/T 500112329 elizkar@interia.pl
Katarzyna Galasińska Francja Certyfikat nr 117/2015/T 33613942033 qleczka89@yahoo.fr
Valentyna Binder Gdańsk Certyfikat nr 12/2012/T 513156563 valentyna.binder@gmail.com
Beata Kęstowicz Gdańsk Certyfikat nr 02/2012/T 601890909 bluefit@wp.pl www.bluefit.pl
Alicja Osmólska Gdańsk Certyfikat nr 03/2012/T 881481888 aliosm@wp.pl
Ewa Porowska Gdańsk Certyfikat nr 28/2013/T 509923234 ewa_porowska@wp.pl
Katarzyna Szafarczyk Gdańsk / Trójmiasto Certyfikat nr 26/2013/T 733115337 biuro@destin.pl www.destin.pl
Iwona Struzik Gdańsk/Szczecin Certyfikat nr 79/2014/T 503498021 iwona.struzik7@gmail.com www.formafit.pl
Beata Oganowska Gdynia Certyfikat nr 39/2013/T 884886621 centrum@jogapilates.pl www.jogapilates.pl
Adam Ptak Gdynia Certyfikat nr 78/2014/T adamptak76@gmail.com www.profi-fitness.com.pl
Magdalena Węckowicz Gdynia Certyfikat nr 77/2014/T mintaka1@o2.pl
Justyna Bedra Grudziądz Certyfikat nr 36/2013/T 609105591 justyna.bedra@wp.pl
Karolina Ungert Grudziądz Certyfikat nr 38/2013/T 883694214 karolinaungert@poczta.onet.pl
Katarzyna Stępień Jawor (dolnośląskie) Certyfikat nr 88/2014/T 785139545 kasste25@o2.pl www.rehafit.org/
Katarzyna Pindych Katowice Certyfikat nr 87/2014/T 601224269 katarzyna.pindych@wp.pl
Małgorzata Krzysztofik Katowice/Bytom Certyfikat nr 75/2014/T 600745537 mk@vizio.pl
Monika Henke-Wrońska Kielce Certyfikat nr 45/2013/T monwron@wp.pl
Olga Król-Bech Kielce Certyfikat nr 46/2013/T olga.krol-bech@kki.pl
Grażyna Majchrzak Kielce Certyfikat nr 16/2013/T 605540252 maychrzak@onet.pl
Marzanna Najgeburska Kielce Certyfikat nr 43/2013/T marzannanajgeburska@wp.pl
Beata Przybylska Kielce Certyfikat nr 48/2013/T salonpieknosci6@wp.pl
Magdalena Szczecińska Kielce Certyfikat nr 47/2013/T magdalenaszczecinska@wp.pl
Małgorzata Świątek Kielce Certyfikat nr 42/2013/T 505117711 gabinet@urodaity.pl www.urodaity.pl
Elżbieta Drożdż Kraków Certyfikat nr 119/2015/T 782807055 kontakt@ladyfit.com.pl www.ladyfit.com.pl
Monika Frandofert Kraków Certyfikat nr 73/2014/T monika.frandofert@gmail.com
Małgorzata Leśniak Kraków Certyfikat nr 124/2015/T 505331843 goniia@poczta.fm www.lalobacentrum.pl
Magda Maślanka Elbląg Certyfikat nr 127/2015/T 608 11 33 04 magda.maslanka@wp.pl
Joanna Mączka Kraków Certyfikat nr 40/2013/T 503781902 maczkad@gmail.com
Małgorzata Serwin Kraków Certyfikat nr 22/2013/T 501044532 gosia_s@interia.pl
Monika Szafrańska Kraków Certyfikat nr 95/2014/T 600063038 monic01@wp.pl
Alicja Śliwińska Kraków Certyfikat nr 97/2014/T 506219867 sliwinska.ala@gmail.com
Marcelina Matusiak Libiąż koło Oświęcimia Certyfikat nr 128/2015/T 505644477 cysia-maja@o2.pl
Ivona Kalmyk Litwa, Wilno Certyfikat nr 17/2013/T 37067990176 iwona.kalmyk@gmail.com
Katarzyna Kochalska Lublin Certyfikat nr 71/2014/T 781556199 kochalska_k@wp.pl
Sandra Rzewuska-Greguła Lublin Certyfikat nr 104/2015/T hhsandra@ymail.com www.fitnessclubforum.pl
Alicja Solska Lębork Certyfikat nr 64/2014/T 791105541 asolska@onet.eu
Natalia Niezbrzycka Mińsk Mazowiecki Certyfikat nr 05/2012/T 606379018
Bożena Turek Niemcy Certyfikat nr 108/2015/T bozenaturekkaizen@gmail.com
Agnieszka Elżbieta Świerzyńska Niemcy, Hamm, NRW Certyfikat nr 33/2013/T swierzynska.gabinet@interia.eu
Anna Boczkowska Ostrołęka Certyfikat nr 125/2015/T 535599699
Danuta Wawrzeńczyk Podkowa Leśna Certyfikat nr 106/2015/T 501541888 dana.wa@wp.pl
Renata Bakalarska Poznań Certyfikat nr 115/2015/T 791-790-888 kontakt@3dstudiozdrowia.pl www.3dstudiozdrowia.pl
Agata Bukowska Poznań Certyfikat nr 114/2015/T agata.andrzejak1@wp.pl
Jolanta Kusza Poznań Certyfikat nr 86/2014/T 509954015 j.kusza@o2.pl
Agata Ludwiczak Poznań Certyfikat nr 113/2015/T 505441602 agata.ludwiczak@gmail.com
Natalia Madaj Poznań Certyfikat nr 23/2013/T 603515969 natii181@wp.pl
Anna Skowrońska Poznań Certyfikat nr 69/2014/T 507447457 essa83@gmail.com
Beata Spławska Poznań Certyfikat nr 96/2014/T beatasplawska@wp.pl
Kinga Szczęsnowska Błoszyk Poznań Certyfikat nr 85/2014/T 606260216 image8@o2.pl www.studio-image.com.pl
Małgorzata Siemaszko-Zdziarska Pruszków/Piastów Certyfikat nr 09/2012/T 602758886 biuro@artbawialnia.nazwa.pl www.bawialniaartystyczna.pl
Monika Wachnowicz-Borządek Pruszków/Piastów Certyfikat nr 04/2012/T 602758886 biuro@artbawialnia.nazwa.pl www.bawialniaartystyczna.pl
Mariola Lewandowska Płock Certyfikat nr 32/2013/T biuro@salonvenus.pl www.salonvenus.pl
Ewa Bosko Radzyń Podlaski Certyfikat nr 91/2014/T albatros.ewa@tlen.pl www.gabinetewa.org
Magdalena Maślanka Rzeszów Certyfikat nr 83/2014/T
Dominika Maźnicka Rzeszów Certyfikat nr 82/2014/T d.maznicka@wp.pl>
Dorota Cieślak Sieradz Certyfikat nr 24/2013/T 500288636 doral2@poczta.onet.pl www.morasieradz.pl
Anna Szczepaniak-Toboła Sieradz Certyfikat nr 25/2013/T 601314521 anjasnibylandia@gmail.com
Katarzyna Lutowska Sopot Certyfikat nr 65/2014/T 500505255 newfacenowatwarz@gmail.com
Grażyna Świrska Szczecin Certyfikat nr 90/2014/T g_swirska@wp.pl
Marzena Mrzyk Tychy Certyfikat nr 49/2013/T 504566244 biuro@synergia-wellness.pl www.synergia-welness.pl
Monika Belcarz Warszawa Certyfikat nr 130/2015/T 503138939 slodkiemigdaly2013@gmail.com www.padmastudio.pl
Ewa Bizon Warszawa Certyfikat nr 101/2015/T 506-659-499 eva.bizon@gmail.com
Sylwia Bryzek Kotowska Warszawa Certyfikat nr 59/2014/T 601254444 sylwia.bryzek@bryzek.pl www.bryzek.pl
Anna Dąbrowska Warszawa Certyfikat nr 19/2013/T a.dabrowska@zielonapomarancza.pl www.zielonapomarancza.pl
Beata Dąbrowska Warszawa Certyfikat nr 35/2013/T 605423513 beata_dabrowska30@o2.pl
Elżbieta Dylewska Warszawa Certyfikat nr 70/2014/T 500690199 e.dylewska@artofbalance.pl artofbalance.pl
Katarzyna Kacalińska Warszawa Certyfikat nr 89/2014/T 792237531 pracownialifestyle@o2.pl
Irena Kertycza Warszawa Certyfikat nr 10/2012/T 663416558 happy.kertyczak@gmail.com www.jogahormonalna.pl
Kinga Klaś-Pupar Warszawa Certyfikat nr 15/2013/T yinlong@yinlong.pl www.yinlong.pl
Małgorzata Kołtun Warszawa Certyfikat nr 99/2015/T malgosia.koltun@gmail.com
Marta Kozłowska Warszawa Certyfikat nr 21/2013/T 518692634 mkozlowska87@gmail.pl
Liliana Lewińska Warszawa Certyfikat nr 41/2013/T lilianalewinska@o2.pl
Anna Ławniczak Warszawa Certyfikat nr 18/2013/T 505702127 anna.annlaw@gmail.com www.cudpieknosci.pl
Zofia Majchrowska Warszawa Certyfikat nr 11/2012/T 668034830 zofiamajchrowska@wp.pl
Iwona Nowak Warszawa Certyfikat nr 74/2014/T iwonita0@poczta.onet.pl
Teresa Ostrowska Warszawa Certyfikat nr 67/2014/T teresaostrowska81@gmail.com
Kamila Padlewska Warszawa Certyfikat nr 60/2014/T kamila@padlewska.com
Małgorzata Piecuch Warszawa Certyfikat nr 14/2013/T 531999638 www.atelierurodyspa.pl
Magdalena Rodak-Dębowska Warszawa Certyfikat nr 08/2012/T 605442128 magda@balancestudio.pl www.balancestudio.pl
Beata Rzęsista Warszawa Certyfikat nr 44/2013/T beatarzesista@gmail.com
Magdalena Samulik Warszawa Certyfikat nr 92/2014/T magdalena.samulik@gmail.com
Renata Sikorska Warszawa Certyfikat nr 61/2014/T 513181056 rz.sikorska@gmail.com
Katarzyna Sosnowska Warszawa Certyfikat nr 68/2014/T kat.sosnowska@gmail.com
Karolina Starzak Warszawa Certyfikat nr 72/2014/T karolina.sarna@gazeta.pl
Khrystyna Struk-Falkievic Warszawa Certyfikat nr 103/2015/T struk.khrystyna@gmail.com>
Anna Trzcińska Warszawa Certyfikat nr 105/2015/T skype: aranka_t anna@trzcinska.pl
Weronika Zdunek Warszawa Certyfikat nr 76/2014/T 504268899 zdunek.weronika@gmail.com www.duende.pl
Anna Trzcińska Warszawa Certyfikat nr 105/2015/T skype: aranka_t anna@trzcinska.pl
Beata Śledziak Warszawa / Izabelin Certyfikat nr 27/2013/T 508492202 beataklaudia@wp.pl
Paulina Kozieł Warszawa / Kielce Certyfikat nr 20/2013/T 725986445 paulina.koziel@op.pl
Monika Adamska Wrocław Certyfikat nr 120/2015/T 516168580 monikaadamska78@interia.pl
Aleksandra Biedrzycka Wrocław Certyfikat nr 54/2014/T 661625239 info@missofspa.pl www.missofspa.pl
Krystyna Ewa Klimowicz Wrocław Certyfikat nr 01/2012/T 607231424 fitness_kek@wp.pl www.trening-personalny.eu/
Ewelina Lenkiewicz-Zalewska Wrocław Certyfikat nr 118/2015/T 608377215 info@delfit.pl
Małgorzata Listwan Wrocław Certyfikat nr 58/2014/T malgorzatalistwan@gmail.com
Justyna Plota Wrocław Certyfikat nr 102/2013/T justynaplota@poczta.fm
Sylwia Przybyszewska Wrocław Certyfikat nr 122/2015/T 727004332 sprzybyszewska@gmail.com
Dorota Sobalska Wrocław Certyfikat nr 121/2015/T 502275758 dorotasobalska@op.pl
Anna Stożek Wrocław Certyfikat nr 57/2014/T 603068887 anias127@wp.pl
Marzena Wojtuch Wrocław Certyfikat nr 62/2014/T 721746441 marzena.woj@op.pl www.duende.pl
Izabela Szarzyńska Wrocław/Oborniki Śląskie/Brzeg Dolny Certyfikat nr 53/2014/T 605848585 izabela.szarzynska@interia.pl
Anna Podgórska Wrocław/Syców Certyfikat nr 52/2014/T 663143634 anna_podgorska@onet.pl www.fitcurves.wroclaw.pl
Aleksandra Świątek Wrocław/Trzebnica/Lubliniec Certyfikat nr 55/2014/T 696132762 aleksandra.zdrojewska@wp.p
Ewa Chrzanowska Władysławowo Certyfikat nr 66/2014/T 608355356 ewachrzanowska80@gmail.com
Sandra Pawlak Zielona Góra Certyfikat nr 81/2014/T sandra.pawlak@op.pl
Marta Pelińska Zielona Góra Certyfikat nr 80/2014/T nessfitzg@gmail.com www.nessfitness.pl
Elżbieta Szulc Łomża Certyfikat nr 37/2013/T 507132427 salon_nicole@wp.pl www.nicole.4lomza.pl
Dorota Młostoń Łódź Certyfikat nr 98/2015/T dorota.mloston@gmail.com www.nadrodzedosiebie.pl
Monika Napiórkowska Łódź Certyfikat nr 126/2015/T monika.m.napiorkowska@gmail.com
Katarzyna Cora Świdnica Certyfikat nr 06/2012/T 506366706 kaha207@wp.pl
Ewa Bugajna Świnoujście Certyfikat nr 07/2012/T 601565305 bugo@o2.pl
Lucyna Michalczyszyn Świnoujście / Karpacz Certyfikat nr 34/2013/T 505038700 lucyna@4poryroku.com.pl
Joanna Malinowska Świnoujście / Szczecin Certyfikat nr 30/2013/T 91 888 50 00 agio.joanna@gmail.com www.relaks.swinoujscie.pl
Sylwia Marcinkowska Świnoujście / Szczecin Certyfikat nr 29/2013/T 91 888 50 00 marcinkowska.sylwia@o2.p www.relaks.swinoujscie.pl
Klaudia Kuś Żywiec/Andrychów Certyfikat nr 94/2014/T 784-242-902 klaarkaa@gmail.com
Dorota Rudzka-Baster Kraków Certyfikat nr 131/2015/T 12 413 50 62 biuro@gabinetewa.pl gabinetkosmetycznykrakow.pl
Jolanta Grzesiek Ostrów Wielkopolski Certyfikat nr 132/2015/T 609 226 312 jolanta@mojawaga.pl
Monika Karczmarska Gdynia/Sopot Certyfikat nr 134/2016/T 535 006 606 monika_rod@wp.pl hantlenatalerzu.pl
Monika Skwara Warszawa Certyfikat nr 135/2016/T monika.skwara@interia.pl
Magda Komorowska Warszawa Certyfikat nr 137/2016/T 510 842 499 kontakt@zdrowy-styl.pl http://zdrowy-styl.pl/
Justyna Królczyk Nowy Targ/Szczawnica Certyfikat nr 136/2016/T justynaptaszek1@op.pl
Katarzyna Sporysz Kraków Certyfikat nr 133/2016/T 696 013 020 aprime@wp.pl www.katarzynasporysz.arbonne.com
Marta Trzaska Norwegia Certyfikat nr 138/2016/T mtraska@gmail.com
Elżbieta Kraśnicka Grodzisk Mazowiecki Certyfikat nr 139/2016/T 604552194 zapisy@nogravitystudio.pl www.nogravitystudio.pl
Bożena Malinowska Wrocław Certyfikat nr 140/2016/T bozenamalinowska1@wp.pl
Magdalena Radziewicz-Wojdała Wrocław Certyfikat nr 142/2016/T 605544720 magda.wojdala@wp.pl www.dctm.com.pl
Marta Łysiak Wrocław Certyfikat nr 143/2016/T 605242199 m.lysiak@lekkiestopy.pl www.lekkiestopy.pl
Irena Trzęsicka Wrocław Certyfikat nr 144/2016/T 530 346 330 biuro@kobietynamedal.pl http://kobietynamedal.pl/
Paulina Fuss Zgierz Certyfikat nr 148/2016/T 605 088 660 paulina.fuss@wp.pl www.jogazgierz.com
Barbara Chodkowska Olsztyn Certyfikat nr 147/2016/T barbara-chodkowska@wp.pl
Małgorzata Miller-Drozda Lublin Certyfikat nr 146/2016/T margot_am@op.pl
Katarzyna Spyra Konstancin Jeziorna Certyfikat nr 145/2016/T kk_kate@wp.pl
Adrianna Fokkens-Mielczarek Międzygórze Certyfikat nr 149/2016/T 607 619 265 rezerwacja-oranska@wp.pl
Magdalena Beiersdorf Warrington/North West Certified no 150/2016/T magda.beiersdorf@gmail.com www.mainlyabout.com
Barbara Bujak Wrocław Certyfikat nr 151/2016/T 600 797 547 basiabujak@wp.pl www.projektpiekno.pl
Dorota Pyrkosz Częstochowa / Niemcy Sellin Certyfikat nr 152/2016/T 724 514 800 dorota.pyrkosz91@gmail.com
Beata Rybaczewska Warszawa Certyfikat nr 153/2016/T beata.rybaczewska@gmail.com
Justyna Lisek Warszawa Certyfikat nr 154/2016/T juslisek@wp.pl
Anna Wycech-Mędrzejewska Warszawa Certyfikat nr 155/2016/T ania.wycech@interia.pl
Magdalena Woźniak Niemcy Certyfikat nr 156/2016/T 004915730341355 matilde.magda75@gmail.com
Magdalena Beiersdorf Warrington/North West Certyfikat nr 160/2016/T magda.beiersdorf@gmail.com www.mainlyabout.com
Jagoda Osadczuk Wrocław, Kluczbork Certyfikat nr 157/2016/T 787 419 784 jagodaosadczuk@wp.pl
Ewa Grajewska Wrocław Certyfikat nr 158/2016/T e.grajewska@hotmail.com
Joanna Szrama Gniezno Certyfikat nr 159/2016/T 500-105-121 rosher@vp.pl